W związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: Rozporządzenie) informujemy, iż od dnia 25 maja 2018 r. będą Pani/Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” im. A. Bączkowskiego z siedzibą w Warszawie (dalej: CPS ”Dialog”) Pani/Pana danych osobowych więcej w ten temat w artykule o Przetwarzaniu danych przez Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog"

Noclegi

Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog", które na co dzień pełni funkcje ośrodka badawczo-doradczego wspierającego idee dialogu społecznego, jest logistycznie znakomicie przygotowane na przyjęcie przedstawicieli nauki i biznesu, partnerów społecznych i reprezentantów administracji państwowej.

Dogodne usytuowanie naszej siedziby w zacisznym, zielonym zakątku Warszawy, przy Trakcie Królewskim między Belwederem a Wilanowem, oraz komfortowe warunki lokalowe sprawiają, że jest to znakomite miejsce do zorganizowania tu wypoczynku. Do centrum można dojechać w ok. 15 min.

Proponujemy Państwu nowoczesne, zmodernizowane zaplecze noclegowe (przystosowane do osób niepełnosprawnych), z którego korzystają instytucje publiczne i przedstawiciele biznesu. Do dyspozycji Gości oddajemy 43 miejsca noclegowe w pokojach wyposażonych w telewizję kablową i pełen węzeł  sanitarny.

Na terenie obiektu Goście mogą korzystać z:

  • bezprzewodowego internetu
  • sali restauracyjnej
  • usług cateringowych
  • parkingu.

CENNIK BAZY NOCLEGOWEJ

Pokoje

Cena netto

pokój jednoosobowy

124,00 zł

pokój dwuosobowy

155,00 zł

pokój trzyosobowy

176,00 zł

apartament

207,00 zł

 

POKOJE GOŚCINNE

 

SALA RESTAURACYJNA